PREŽITIE V PRÍRODE – SURVIVAL

Schopnosť prežiť v prírode (v lese, v divočine) alebo v neznámom teréne predstavuje komplex vedomostí a zručností, ktoré  spríjemnia  dobrovoľný pobyt alebo ochránia zdravie a život pri nedobrovoľnom pobyte.

Schopnosť prežiť môžete získať častým pobytom a pohybom v prírode spojenom s jej pozorovaním alebo štúdiom materiálov s problematikou prežitia.

Kvalitatívne a časovo najvhodnejšou formou získania schopnosti prežiť je absolvovanie kurzov prežitia-survival.

Kurzy prežitia v prírode-survival a zážitkové pobyty v prírode, ktoré ponúkam TU, Vás naučia dobrovoľný pobyt v prírode oživiť, spríjemniť a vytvoria Vám podmienky pre nadobudnutie presvedčenia a viery vo vlastné schopnosti. Pod profesionálnym vedením si overíte, alebo lepšie povedané otestujete, svoju telesnú a duševnú zdatnosť  a odolnosť.

Nedobrovoľný pobyt v prírode Vás kurzy prežitia naučia urobiť prijateľnejším, znesiteľnejším a naučia Vás prijímať také opatrenia, aby ste tento neznámy terén rýchlo opustili a aby ste sa dostali čo najskôr k ľudským obydliam.

Kurzy prežitia v prírode-survival, niekoľkohodinové zamestnania s prvkami prežitia, branné cvičenia, pobyty v prírode a zážitkové pobyty v prírode realizujem v spolupráci so Zväzom branných športov Zvolen a s inými organizáciami.

PONUKA KURZOV PREŽITIA

PLÁN KURZOV PREŽITIA

PRIVÁTNY VSTUP

METÓDA ŠPECIÁLNYCH SLUŽIEB: Ako nezamrznúť

METÓDA 4-7-8. Ako natrénovať mozog, aby sme zaspali za 60 sekúnd

Najdi svůj spacák – Spacák nehřeje ale izoluje

Typ na celtu

ČO ROBIŤ,KEĎ NA TÚRE STRETNEŠ MEDVEĎA

VIDEO A AUDIO moje

PREŽITIE s televíziou VJU

RÁDIO KOŠICE o kurzoch prežitia

RÁDIO REGINA o kurzoch prežitia

Kurz prežitia s televíziou VJU

VIDEA zahraničných autorov

Prístrešok vyhotovený z kôry stromu
Vikingský prístrešok
Bivak pod vývratom stromu

REKLAMNÍ PARTNERI