CYKLOTURISTIKA

Cyklistika je po plávaní druhým najatraktívnejším a pre telo človeka najvhodnejším športom. Ak je spojená so spoznávaním krajiny a zaujímavých lokalít, stáva sa cyklistika najvhodnejšou alternatívou pre každého z nás. Práve za účelom spoznávania Slovenska a jeho čarokrásnych zákutí bol založený Cykloturistický klub Lešťan (CTK Lešťan).

CTK Lešťan organizuje cykloturistické výjazdy do Vojenského obvodu Lešť a jeho okolia. Organizuje taktiež cyklistické výjazdy do historicky, kultúrne a prírodne zaujímavých lokalít Slovenska s úmyslom zviditeľniť ich obyvateľom Slovenska a návštevníkom zo zahraničia. Organizuje aj zahraničné výjazdy do okolitých štátov pričom spolupracuje s inými cykloturistickými klubmi.

Činnosť klubu je plánovaná, členovia klubu sú začiatkom cyklistickej sezóny oboznámení s plánom činnosti klubu.  Taktiež sú včas oboznámení s cyklistickými akciami, ktoré sa klubu naskytnú počas sezóny.

CTK Lešťan chce zapojiť do svojich aktivít čo možno najväčší počet aktívnych ľudí. Preto neváhajte a vstúpte do klubu, ako člen klubu budete za svoju aktivitu na konci sezóny patrične ocenený.

ZÁUJEM o členstvo v CTK Lešťan

PLÁN CTK LEŠŤAN

PRIVÁTNY VSTUP

PORADŇA A SERVIS

VÝBAVA NA CYKLOTURISTIKU

6+1 dôvodov prečo bicyklovať každý deň

TIPY na cyklistický výlet

SLOVENSKÉ HRADY 3D

SLOVANSKÉ HRADISKÁ

BAJKOM K TAJCHOM

NA BICYKLI PO SLOVENSKU: TIPY NA JEDINEČNÉ CYKLOTRASY

 

 

VIDEA

CTK Lešťan na Vinianskom hrade

PRVÁ FÁZA zimnej prípravy na letnú cykloturistickú sezónu – nácvik rýchlosti
DRUHÁ FÁZA zimnej prípravy na letnú cykloturistickú sezónu – nácvik vytrvalosti

SPONZORI