KONTAKTUJTE MA

V prípade záujmu o získanie informácie o aktivitách v oblasti PREŽITIE V PRÍRODE-SURVIVAL, FYTOTERAPIA, CYKLOTURISTIKA alebo KYNOLÓGIA kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905429666 alebo e-mailom na misiak56@gmail.com.

  1. Ak chcete získať podrobné informácie o kurzoch prežitia, kurzoch fytoterapie, cykloturistických akciách alebo mojej ponuke v oblasti kynolófie, klikajte na obrázky na hlavnej stránke.
  2. Ak chcete získať informácie o plánovaných kurzoch prežitia alebo fytoterapie, klikajte na príkazový riadok PREŽITIE V PRÍRODE-SURVIVAL alebo FYTOTERAPIA hore v čiernom prostredí. Takto sa dostanete do textovej časti aktivity. Na konci textu sú slová „v týchto termínoch“ . Ak na tieto slová kliknete dostanete sa do plánu kurzov na rok.
  3. Ak chcete získať informácie o plánovaných cykloturistických akciách, klikajte na príkazový riadok CYKLOTURISTIKA hore v čiernom prostredí. Takto sa dostanete do textovej časti tejto aktivity. V strede textu je slovo „plánovaná“ . Kliknutím na toto slovo sa dostanete k plánovaným cykloturistickým akciám na rok.
Share