Ponuka kurzov prežitia v prírode-survival, zamestnaní, pobytov v prírode s prvkami prežitia a zážitkových pobytov v prírode

Ponúkam kurzy prežitia, zamestnania a pobyty v prírode s rôznou dĺžkou trvania a v rôznych lokalitách na Slovensku. Kurzy, zamestnania a pobyty v prírode sú vedené inštruktormi prežitia na vysokej odbornej a ľudskej úrovni. Ich absolvovaním získate vedomosti a zručnosti potrebné k prežitiu v prírode bez náležitého materiálového a technického vybavenia.

Kurzy prežitia – SURVIVAL

Kurz prežitia v prírode LONG WINTER SURVIVAL (dlhé zimné prežitie) pozostáva z dvoch trojdňových pobytov s niekoľkodňovou prestávkou medzi nimi. Spravidla ho plánujem na dva víkendové pobyty ( piatok až nedeľa ) po sebe. Kurz trvá spolu 6 dni a realizujem ho aj e-learningovou formou.

Kurz prežitia v prírode LONG SUMMER SURVIVAL (dlhé letné prežitie) pozostáva z dvoch trojdňových pobytov s niekoľkodňovou prestávkou medzi nimi. Spravidla ho plánujem na dva víkendové pobyty ( piatok až nedeľa ) po sebe. Kurz trvá spolu 6 dni a realizujem ho aj e-learningovou formou.

Kurz prežitia v prírode LONG SURVIVAL (dlhé prežitie) je  spravidla šesťdňový kurz v celku. Kurz realizujem iba e-learningovou formou.

Kurz prežitia v prírode SHORT SURVIVAL (krátke prežitie) je trojdňový, spravidla víkendový kurz (piatok až nedeľa). Kurz realizujem aj e-learningovou formou.

Kurz prežitia v prírode SPECIAL SURVIVAL (špeciálne prežitie) je trojdňový, spravidla víkendový kurz (piatok až nedeľa). Kurz je realizovaný s tematickým námetom a so streleckými prvkami.

Kurz prežitia v prírode PROFESSIONAL MILITARY SURVIVAL (profesionálne vojenské prežitie) je trojdňový, spravidla víkendový kurz (piatok až nedeľa) s minimálnym materiálnym vybavením.

Niekoľkohodinové akcie pre školy a iné organizácie

Niekoľkohodinové zamestnania s prvkami prežitia pre rôzne spoločenské, vzdelávacie ako aj komerčné akcie a podujatia firiem.

Branné cvičenia pre základné a stredné školy. Tematické zloženie, časovú reláciu ich trvania ako aj termín realizácie takýchto zamestnaní môžete dohodnúť minimálne 3 týždne pred plánovaným termínom realizácie akcie.

Pobyty v prírode

Osídľovanie územia Slovenska slovanskými kmeňmi

Dobrodružná cesta za spoznávaním okolia Zeleného Mlyna

Pobyt v prírode s prvkami prežitia

Pobyty v prírode sú určené pre osoby, ktoré už absolvovali niektorý z kurzov prežitia alebo majú skúsenosti s niekoľkodňovým pobytom v prírode.

Podrobné informácie o kurzoch prežitia, zamestnaniach alebo pobytoch v prírode (prihlásiť sa) získate na telefónnom čísle 0905429666 alebo na misiak56@gmail.com. 

 MIESTO KONANIA KURZOV PREŽITIA/POBYTOV/AKTIVÍT/

mapové podklady (klikať na mapy)

1.) Lokalita Drapliak pri Novom Meste nad Váhom

2.) Okolie Trebišova

3.) Lokalita Parustan pri obci Dargov

4.) Okolie Košíc (Horný Bankov, Chata na Hrešnej)

5.) Okolie Zvolena (Pustý hrad, Michalková)

6.) Okolie Ožďan

7.) Okolie Penziónu Kerametal-Areál športov Látky

8.) Okolie Vlkolínca

9.) Okolie Kokavy nad Rimavicou

10.) Priestor z Gemerskej Polomy do Dediniek

11.) Lokalita Slanské pohorie

12.) Iná lokalita na základe vzájomného dohovoru

TERMÍNY KURZOV PREŽITIA A POBYTOV V PRÍRODE

REKLAMNÍ PARTNERI

    

Share