EBOOK – kynológia

K stiahnutiu do PC knihy “Ochrana a obrana objektov služobnými psami” a “Prvá pomoc služobným psom”.

Využívanie služobných psov v systéme stráženia objektov a priestorov je jedným z najvhodnejších prostriedkov na zabezpečenie majetku voči krádežiam alebo poškodeniu zo strany narušiteľov. Pes na strážnom stanovisku je nekompromisným pomocníkom psovoda pri strážení a dokáže „zaujať správne stanovisko a správny postoj“ aj vtedy, ak napríklad aj poveternostné podmienky sú veľmi zlé. Pri silnom daždi, hmle alebo pri veternom počasí, keď prostredníctvom priemyselných kamier nie je vidno priestor stráženia, pes na strážnom stanovisku nielen že zaregistruje narušiteľa, ale ho aj vyšteká a v prípade, že narušiteľ príde na strážne stanovisko psa, tak ho pes aj zadrží.

Elektronická kniha „Ochrana a obrana objektov služobnými psami“ poskytuje informácie o tom, aká kategória psov je vhodná na stráženie, ako je možné kombinovať stráženie so psami a ako je možné pri strážení so psami znižovať počty strážnych v strážnej smene. Poskytuje informácie o zásadách výstavby psinca a materiálnej potrebe k jeho zriadeniu. Taktiež informuje o dokumentácii, ktorú je potrebné viesť v prípade, ak budú v systéme stráženie využívané služobné psy.

úryvok z publikácie

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

ODOSLAŤ

Prvá pomoc, poskytnutá včas a na dobrej odbornej úrovni, môže nielen urýchliť uzdravenie služobných psov a ich návrat do služby, ale v mnohých prípadoch môže zachrániť psovi život. Včasná a odborne poskytnutá prvá pomoc často  zabráni rozvoju komplikovaného ochorenia, ktoré by si inak vyžadovalo špecializovanú odbornú a väčšinou dlhodobú a opakovanú pomoc špecializovaného veterinárneho pracoviska.

 Táto elektronická kniha bola spracovaná tak, aby poskytla najzákladnejšie vedomosti využiteľné pri rozhodovaní v naliehavých prípadoch. Zároveň poskytuje základné informácie o využívaní liečivých byliniek pri liečení niektorých ochorení služobných psov.

úryvok z publikácie

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

ODOSLAŤ

V prípade záujmu kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905429666 alebo e-mailom na misiak56@gmail.com.