POTULKY bicyklom po okolí obce Dedinky

Budeme sa túlať po čarokrásnom regióne slovenskej krajiny, akou je Slovenský Raj. Navštívime lokality Stratenská Píla, Dobšinská ľadová jaskyňa, Podlesok, obce Stratená, Hrabušice, Smižany, Hnilčík, Mlynky a Dedinky a mestá Spišská Nová Ves, Hnilec a Dobšiná. Z Podleska sa vydáme bicyklom na pomerne náročnú ale o to úchvatnejšiu cestu na Kláštorisko a taktiež navštívime Čingov, ktorý je vstupnou bránou do Slovenského raja zo severnej strany. Z Kláštoriska a Čingova sa môžeme vydať na peší pochod po turistických značkách, ktoré spájajú zaujímavé lokality v strede Slovenského Raja.

K cykloturistickým výjazdom do Slovenského Raja je potrebná kvalitná logistika. Túto zabezpečí svojimi ubytovacími kapacitami obec Dedinky, kde sa nachádza dostatočné množstvo zariadení k ubytovaniu. V obci sa nachádza predajňa potravín a niekoľko reštaurácií.

Záujemcovia o “Potulky bicyklom po okolí obce Dedinky” môžu podrobné informácie získať telefonicky na čísle telefónu 0905429666, prihlásiť sa môžu prostredníctvom prihlasovacieho formulára DOLU v časovom predstihu tri týždne pred navrhovaným termínom cykloturistickej akcie.

Termín akcie: podľa dohovoru

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

ODOSLAŤ

V prípade záujmu kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905429666 alebo e-mailom na misiak56@gmail.com.