Potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky

Bicyklami navštívime región Poľany s jej úchvatnými prírodnými zákutiami, scenériami a výhľadmi do ďalekého okolia a samoty a lazy v Podpoľaní. Z Poľany sa môžeme vydať na peší pochod po turistických značkách, ktoré spájajú zaujímavé lokality v tomto regióne. Taktiež navštívime mestá Kokava nad Rímavicou, Čierny Balog (s jeho úzkokoľajnou železničkou), Brezno, Hriňovú, Detvu a ďalšie mestá. Našej pozornosti neujdu ani obce Utekáč, Sihla, Lom nad Rímavicou a Hrochoť. Podľa Vášho záujmu sa prejdeme bicyklami po lesných a lúčnych terénoch pričom si zopakujeme vedomosti z topografie a orientácie v teréne podľa mapy a buzoly.

Viete kde sa nachádza kôrová kaplnka, ktorá je unikátom v Strednej Európe? Ak neviete, nevadí, spolu ju navštívime a strávime pri nej príjemné piknikové posedenie a rozjímanie.

K cykloturistickým výjazdom, ktoré pre Vás pripravujeme, je potrebná kvalitná logistika. Túto zabezpečí Penzión Kerametal-Areál športov Látky svojimi ubytovacími a stravovacími kapacitami. Podľa Vašich požiadaviek a záujmu Vám toto zariadenie poskytne aj svoje wellness kapacity.

Bezpečnostný kód:
security code
Prosím, zadajte bezpečnostný kód:

ODOSLAŤ

V prípade záujmu kontaktujte ma na telefónnom čísle 0905429666 alebo e-mailom na misiak56@gmail.com.

Pripravili sme pre Vás:

– 3 dňové potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky,

– 7 dňové potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky,

– potulky bicyklom po okolí Penziónu Kerametal-Areál športov Látky podľa dohovoru.

ORGANIZAČNÉ POKYNY