Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

POTULKY bicyklom po okolí Penziónu Kerametal Látky-4 dni

15 apríla - 18 apríla

Termín akcie: 

Bicyklami navštívime región Poľany s jej úchvatnými prírodnými zákutiami, scenériami a výhľadmi do ďalekého okolia a samoty a lazy v Podpoľaní. Z Poľany sa môžeme vydať na peší pochod po turistických značkách, ktoré spájajú zaujímavé lokality v tomto regióne. Taktiež navštívime mestá Kokava nad Rímavicou, Čierny Balog (s jeho úzkokoľajnou železničkou), Brezno, Hriňovú, Detvu a ďalšie mestá. Našej pozornosti neujdu ani obce Utekáč, Sihla, Lom nad Rímavicou a Hrochoť. Podľa Vášho záujmu sa prejdeme bicyklami po lesných a lúčnych terénoch pričom si zopakujeme vedomosti z topografie a orientácie v teréne podľa mapy a buzoly.

Viete kde sa nachádza kôrová kaplnka, ktorá je unikátom v Strednej Európe? Ak neviete, nevadí, spolu ju navštívime a strávime pri nej príjemné piknikové posedenie a rozjímanie.

K cykloturistickým výjazdom, ktoré pre Vás pripravujeme, je potrebná kvalitná logistika. Túto zabezpečí Penzión Kerametal-Areál športov Látky svojimi ubytovacími a stravovacími kapacitami. Podľa Vašich požiadaviek a záujmu Vám toto zariadenie poskytne aj svoje wellness kapacity.

Share

Podrobnosti

Začiatok:
15 apríla
Koniec:
18 apríla

Organizátor

MVDr. Michal Ondovčík-Cykloturistický klub Lešťan
Telefón:
+421905429666
Email:
misiak56@gmail.com