Loading Udalosti

« All Udalosti

POTULKY bicyklom po okolí obce Dedinky-4 dni

august 23 @ 8:00 - august 26 @ 17:00

Budeme sa túlať po čarokrásnom regióne slovenskej krajiny, akou je Slovenský Raj. Navštívime lokality Stratenská Píla, Dobšinská ľadová jaskyňa, Podlesok, obce Stratená, Hrabušice, Smižany, Hnilčík, Mlynky a Dedinky a mestá Spišská Nová Ves, Hnilec a Dobšiná. Z Podleska sa vydáme bicyklom na pomerne náročnú ale o to úchvatnejšiu cestu na Kláštorisko a taktiež navštívime Čingov, ktorý je vstupnou bránou do Slovenského raja zo severnej strany. Z Kláštoriska a Čingova sa môžeme vydať na peší pochod po turistických značkách, ktoré spájajú zaujímavé lokality v strede Slovenského Raja.

K cykloturistickým výjazdom do Slovenského Raja je potrebná kvalitná logistika. Túto zabezpečí svojimi ubytovacími kapacitami obec Dedinky, kde sa nachádza dostatočné množstvo zariadení k ubytovaniu. V obci sa nachádza predajňa potravín a niekoľko reštaurácií.

Záujemcovia o “Potulky bicyklom po okolí obce Dedinky” môžu podrobné informácie získať telefonicky na čísle telefónu 0905429666, prihlásiť sa môžu prostredníctvom prihlasovacieho formulára DOLU v časovom predstihu tri týždne pred termínov cykloturistickej akcie.

Share

Podrobnosti

Začiatok:
august 23 @ 8:00
Koniec:
august 26 @ 17:00

Organizátor

Cykloturistický klub Lešťan
Telefón:
+421905429666
Email:
misiak56@gmail.com
Webstránka:
https://ctklestan.wordpress.com/

Miesto udalosti

Cykloturistická akcia
Dedinky, Slovenská republika + Google Map