Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

CYKLOPOTULKY po ROUTE 66 SK

3 septembra - 6 septembra

CTK Lešťan pozýva milovníkov cykloturistiky na “CYKLOPOTULKY po ROUTE 66 SK”. Ubytovanie vo Zvolene a Telgarte zabezpečí CTK Lešťan na základe požiadaviek.

Podrobnejšie pokyny je možné získať prostredníctvom formulára alebo telefonicky na +421905429666. Prihlásiť sa na cyklopotulky je možné prostredníctvom prihlasovacieho formulára nižšie v termíne mesiac pred začatím akcie.

1.deň
Cesta vlakom do obce Šahy podľa aktuálneho cestovného poriadku
2.deň
Presun bicyklami po ceste 66 smer: ŠAHY (začiatok ROUTE 66)-Horné Semerovce-Hokovce-Dudince-Hontianske Tesáre-Hontianske
Nemce-Devíčie-Krupina-Dobrá Niva-ZVOLEN (ubytovanie)Zastávka: Dudince, Hontianske Tesáre, Krupina, Dobrá Niva, ZVOLEN (zámok, Pustý hrad)
3.deň
Presun bicyklami mimo cesty 66 smer ZVOLEN-Sliač-Veľká Lúka-Hronsek-Vlkanová-BB(Radvaň)-Banská Bystrica. Nástup na cestu 66 smer Slovenská Ľupča-Medzibrod-Brusno-Nemecká-Lopej-Podbrezová-Valaská-Brezno-Bujakovo-Beňuš-Polomka-Heľpa-Červená Skala-TELGÁRT (ubytovanie)

Zastávka: Banská Bystrica, Brezno, Červená Skala, TELGÁRT (prameň Hrona, telgártsky železničný most pred tunelom)

4.deň
Presun bicyklami po ceste 66 smer TELGÁRT-Pusté Pole-Vernár-Hranovnica-Kvetnica-Poprad-Matejovce-Veľká Lomnica-Huncovce-Kežmarok-Spišská Belá-Ždiar-TATRANSKÁ JAVORINA (koniec ROUTE 66). Presun do Popradu a domov vlakom.

Zastávka: Poprad, Kežmarok

Share

Podrobnosti

Začiatok:
3 septembra
Koniec:
6 septembra
Webstránka:
http://potulky.eu/cyklopotulky-po-route-66-sk/

Organizátor

MVDr. Michal Ondovčík-Cykloturistický klub Lešťan
Telefón:
+421905429666
Email:
misiak56@gmail.com