CYKLOTURISTIKA

Cyklistika je po plávaní druhým najatraktívnejším a pre telo človeka najvhodnejším športom. Ak je spojená so spoznávaním krajiny a zaujímavých lokalít, stáva sa cyklistika najvhodnejšou alternatívou pre každého z nás. Práve za účelom spoznávania Slovenska a jeho čarokrásnych zákutí bol založený Cykloturistický klub Lešťan (CTK Lešťan).

CTK Lešťan organizuje cykloturistické výjazdy do Vojenského obvodu Lešť a jeho okolia. Organizuje taktiež cyklistické výjazdy do historicky, kultúrne a prírodne zaujímavých lokalít Slovenska s úmyslom zviditeľniť ich obyvateľom Slovenska a návštevníkom zo zahraničia. Organizuje aj zahraničné výjazdy do okolitých štátov pričom spolupracuje s inými cykloturistickými klubmi.

Činnosť klubu je plánovaná (plán CTK Lešťan TU), členovia klubu sú začiatkom cyklistickej sezóny oboznámení s plánom činnosti klubu.  Taktiež sú včas oboznámení s cyklistickými akciami, ktoré sa klubu naskytnú počas sezóny.

CTK Lešťan chce zapojiť do svojich aktivít čo možno najväčší počet aktívnych ľudí. Preto neváhajte a vstúpte do klubu, ako člen klubu budete za svoju aktivitu na konci sezóny patrične ocenený.

PRIVÁTNY VSTUP

ZAZIMOVANIE BICYKLA

PORADŇA – Rýchla a jednoduchá očista bicykla po výjazde

SPONZORI CTK LEŠŤAN

        

                    

Share